Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO23.3.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO23.3.201907:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 16.4.- 22.4.2018

Sečení travnatých ploch - 16.4.- 22.4.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

Rychlý nástup jara odstartoval mimo jiné i růst trávy a tak pracovníci veřejné zeleně zahájí naplno sezónu sečení travnatých ploch. V uplynulém týdnu již posekali trávu na Bakalářích, na Velkém i Alšově náměstí, v ulicích Prokopova a Jeronýmova a na prostranství před obchodním domem Racek. V týdnu od 16.4.2018 budou pokračovat v sečení na sídlištích Hradiště a Portyč, V Oudolí, Na Hůrce, v Kaštanové aleji, v ulicích Okružní a V Lukách,ve vnitroblocích ulic Zeyerova a pod nemocnicí, v parcích Palackého sady a na Husově  náměstí. Posečou také všechny kruhové křižovatky ve městě, památníky Na Štychu a u Hřebčince a první seč také začne v obci Semice. Sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk