Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 15.6. - 21.6.2020

Sečení travnatých ploch - 15.6. - 21.6.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu startujícím druhou polovinu června budeme sekat a odklízet trávu na sídlištích Logry a Portyč, v ulicích Lázeňská, Jeronýmova, Prokopova, Václava Kršky, Máchova, Otakara Jeremiáše, Jaromíra Malého, Pražská, v lesoparku Na Trubách, ve vnitroblocích ulice Dvořákova, okolo Sedláčkovi cyklostezky a to v úseku od nábřeží 1.máje po restauraci U Sulana. Další seč proběhne na Velkém i Alšově náměstí. Traktor s cepovou hlavou bude vysíkat krajnice a stoky kolem komunikací ve městě.  Sečení trávy bude také probíhat v obci Semice. Klimatické podmínky růstu trávy zatím výrazně přejí, proto není důvod ubírat na intenzitě sečení i tvorbě mozaiek v travnatých plochách. Případné změně počasí průběh sečení trávy ve městě přizpůsobíme.

print Formát pro tisk