Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 15.5.-21.5.2023

Sečení travnatých ploch - 15.5.-21.5.2023Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 15.5.2023 dokončíme první seč letošní sezóny a to na sídlišti Logry, v ulicích Táborská, Jaromíra Malého, Otakara Jeremiáše, Máchova, Václava Kršky, Šobrova, Na Spravedlnosti a Denisova. Ihned navážeme druhou sečí, která bude probíhat Za Pazdernou, ve vnitroblocích ulic Erbenova, Kollárova, na nábřeží 1.máje, v Palackého sadech, pod Sladovnou, dále v ulicích Komenského, Hradišťská, Švantlova, Pivovarská, Jeronýmova, Lázeňská, Alšova. Druhá seč bude také dokončena v obci Smrkovice a pokračovat budeme v Semicích. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak také aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách. 

print Formát pro tisk