Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 15.5. - 21.5.2017

Sečení travnatých ploch 15.5. - 21.5.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu startující druhou polovinu května dosečeme sídliště Portyč i Jih a přesuneme se na nábřeží 1.máje, do vnitrobloků ulic Dvořákova, Zeyerova, Heritesova, Sovova, Preslova, Čapkova a Za Pazdernou. Sekat a odklízet tráva se bude také v Semicích. Traktor s cepovou hlavou poseče travnaté plochy lemující cyklostezku v úseku od Zátavského mostu k soutoku v Putimi, dále okolo městského sportovního areálu i ulice Dukelská a přesune se na průmyslovou zónu.

print Formát pro tisk