Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 15.4. - 21.4.2019

Sečení travnatých ploch - 15.4. - 21.4.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 15.4.2019 bude zahájeno sečení travnatých ploch sídlištní zeleně a to konkrétně na sídlištích Hradiště, Portyč, nábřeží 1.máje, Dr.M.Horákové.  Dále také posečeme trávu na všech kruhových křižovatkách ve městě , v ulicích Otakara Ševčíka, Nádražní, Pražská, Hradišťská, Kaštanová alej, Hůrka, V Oudolí, V Lukách, Nová, Okružní a ve vnitrobloku ulice Dvořákova. V minulém týdnu jsme již posekali trávu v části historického centra a to na Bakalářích, v hradebním příkopu Na Parkánech, na Velkém i Alšově náměstí , v ulicích Čechova, Jeronýmova, Prokopova, Lázeňská i na prostranství před obchodním domem Racek. Sečení travnatých ploch bude dále probíhat dle aktuálního stavu travnatých ploch v jednoltlivých lokalitách. Jeho průběh mohou ovlivnit klimatické podmínky.

print Formát pro tisk