Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 14.9. - 20.9.2020

Sečení travnatých ploch - 14.9. - 20.9.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 14.9.2020 budeme sekat a odklízet trávu v hradebním příkopu Parkány, v obci Smrkovice a traktor s cepovou hlavou i samochodná svahová sekačka budou mulčovat travnaté plochy na průmyslové zóně. Sečení trávy v městských parcích , sídlištích i na ostatních plochách veřejné zeleně z důvodu aktuálního stavu travnatých ploch i předpovědi počasí na následující dny dočasně přerušujeme. Suché a teplé dny růst trávy výrazně omezily a je naším cílem , aby tráva zůstala v dobré kondici, jako tomu bylo v průběhu celé vegetační sezóny. Sečení trávy na těchto plochách bude v případě příznivějších klimatických podmínek dle potřeby opět restartováno.

print Formát pro tisk