Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 13.7. - 19.7.2020

Sečení travnatých ploch - 13.7. - 19.7.2020Městské služby Písek sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 13.7.2020 budeme pokračovat v sečení travnatých ploch na sídlišti Jih, v ulicích Hradišťská, Švantlova, Pivovarská, Sadová, Klostermanova, Baarova, Lipová alej, v parcích Na Sadech, Palackého sady, Mírové náměstí a Pakšovka, Za Pazdernou, v ulicích Na Spravedlnosti a Denisova. Sečení trávy bude také pokračovat v obci Nový Dvůr. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.

print Formát pro tisk