Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 13.5. - 19.5.2019

Sečení travnatých ploch - 13.5. - 19.5.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

Díky velmi příznivému počasí pro růst trávy pokračujeme v sečení travnatých ploch ve městě. A tak v týdnu od 13.5.2019 posečeme a odklidíme trávu na sídlišti Hradiště, v ulicích Kaštanova, Hůrka, Nová, V Oudolí, Okružní, V Lukách a Spojovací, dále také na Bakalářích a koncem týdne i v parcích  Palackého sady i na Mírovém náměstí. Pokud se zatím nepříznivá předpověď počasí nevyplní, přesuneme se ještě do sídliště Dr.M.Horákové. První seč bude dále pokračovat také v obci Smrkovice. Traktor s cepovou hlavou i svahová sekačka budou mulčovat plochy na průmyslové zóně. I nadále sledujeme vývoj počasí i růst trávy v jednotlivých lokalitách a sečení tomu přizpůsobujeme. Přesazením žacího ústrojí sekaček na vyšší stupeň výšky sečení chceme předejít v případě rychlého oteplení a suchému období zasychání trávy a v případě nerovností travnatých ploch k jejímu vydírání. Proto možná bude na první pohled tráva po posečení vyšší, než tomu bylo doposud.

print Formát pro tisk