Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 11.6. - 17.6.2018

Sečení travnatých ploch - 11.6. - 17.6.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 11.6.2018 budeme pokračovat v sečení travnatých ploch na sídlištích Portyč a Jih, u Sv.Václava, na Pakšovce, v Lipové aleji, v ulicích Baarova, Nádražní a pokud vše půjde bez komplikací tak také na sídlišti Za Kapličkou. Traktor s cepovou hlavou bude sekat krajnice komunikací na Hradišti, v ulicích Dukelská a na Putimské Vysoké. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit klimatické podmínky i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk