Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 11.5. - 17.5.2020

Sečení travnatých ploch - 11.5. - 17.5.2020Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 11.5.2020 budeme sekat a odklízet trávu v ulicích Pivovarská, Švantlova, Sadová, Lipová alej, Na Sravedlnosti, Denisova, v parku Na Sadech, na Pakšovce , Jiráskově nábřeží, Smetanově náměstí, kolem Sedláčkovy cyklostezky a pokud půjde vše podle plánu, tak začneme také na sídlišti Logry. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky , tak i aktuální stav travnatých ploch v daných lokalitách.

print Formát pro tisk