Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO24.8.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 10.9. - 16.9.2018

Sečení travnatých ploch -  10.9. - 16.9.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 10.9.2018 posečeme parky Sv.Václav a Husovo náměstí, sídliště Za Kapličkou a Portyč. Posečeny budou také plochy v ulicích Pažoutova a Janotova, dále ulice Lázeňská, Alšova i kruhové křižovatky na Budějovické a Dvořákově ulici. Sečení bude pokračovat také v obci Semice. Traktor s cepovou hlavou vyseče krajnice ulice Budějovická, kolem cyklostezky z Jihu k obchodní zóně a svahy na sídlišti Za Kapličkou. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, taki stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk