Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 10.7. - 16.7.2017

Sečení travnatých ploch 10.7. - 16.7.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

Ve druhém červencovém týdnu budeme sekat a odklízet trávu na nábřeží 1.máje, na Výsatvišti a v parku Sv.Trojice. Dále také na sídlišti Hradiště, v Kaštanové aleji, Na Hůrce, V Uodolí a v ulicích Okružní a V Lukách. Traktor s cepovou hlavou bude vysíkat krajnice v ulici Budějovická a kolem komunikace z Písku do Nového Dvora. Pracovníci s křovinořezy budou dosíkat trávu na sídlišti Za Kapličkou, Hradiště a vysíkat břehy řeky Otavy v úseku od lávky přes městský ostrov až po Šrámkův most. Sečení trávy mohou ovlivnit klimatické podmínky i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk