Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 10.6. - 16.6.2019

Sečení travnatých ploch 10.6. - 16.6.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu startující druhou polovinu června posečeme a odklidíme trávu v lesoparku NaTrubách, v ulicích Jaromíra Malého, Otakara Jeremiáše, Václava Kršky, Máchova, na sídlištích Hradiště a Logry, V Oudolí, V Lukách, v ulicích Kaštanová alej, Nová, Hůrka, Okružní, Lipová alej a na Pakšovce. Dále budeme pokračovat v obci Nový Dvůr. Traktor s cepovou hlavou a svahová sekačka zmulčují plochy kolem komunikace do Purkratic. Nadále přizpůsobujeme sečení trávy klimatickým podmínkám i aktuálnímu stavu travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.

print Formát pro tisk