Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 10.4. - 16.4.2017

Sečení travnatých ploch - 10.4. - 16.4.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 10.4.2017 budeme pokračovat v sečení a odklízení trávy na sídlištích Portyč a Jih, na nábřeží 1.máje, v parcích Palackého sady, Husovo náměstí, Mírové náměstí, ve vnitroblocích ulic Dvořákova, Za Pazdernou, Zeyerova, Čapkova, v ulicích Otakara Ševčíka, Sovova, Heritesova, Preslova, na Výstavišti a na sídlišti Za Kapličkou.Traktor s cepovou hlavou bude vysíkat krajnice a stoky na Budějovické ulici , Za Kapličkou, na Výstavišti a kolem komunikace z Písku do Semic.

print Formát pro tisk