Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 1.9.-15.9.2019

Sečení travnatých ploch - 1.9.-15.9.2019Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V první polovině měsíce září budeme sekat a odklízet trávu na sídlišti Portyč, ve vnitroblocích ulice Dvořákova, v ulicích Pražská, Burketova, Vratislavova, u Sv.Václava a to jak v parku tak i na ostatních plochách této lokality. Další seč bude také dokončena v obci Smrkovice a nová započata v Semicích. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i aktuální stav jednotlivých travnatých ploch.

print Formát pro tisk