Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 1.6. - 7.6.2020

Sečení travnatých ploch - 1.6. - 7.6.2020V prvním červnovém týdnu budeme pokračovat v sečení trávy na Výstavišti, v parku Sv.Trojice, na sídlištích Za Kapličkou a Jih, u Sv.Václava. Přesečeny budou také travnaté plochy na středových ostrůvcích většiny kruhových křižovatek ve městě, dále prostranství u OD Racek, travnaté plochy v ulicích Janotova i Pažoutova a Za Pazdernou. Také budeme v sečení pokračovat v obci Smrkovice. Traktor s cepovou hlavou bude vysíkat krajnice a stoky kolem Smrkovic. Při druhé seči praktikujeme na vybraných místech tzv. mozaikovou seč. Zatím jsme vytvořily mozaiky ve spodní části sídliště Hradiště a na travnatých plochách v blízkosti Mc Donaldu. Další bychom chtěli vytvořit na Jiráskově nábřeží, na Logrech a zřejmě také na sídlištii Jih. Průběh sečení trávy mohou negativně ovlivnit jak klimatické podmínky , tak i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách.

print Formát pro tisk