Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch 1.5. - 7.5.2017

Sečení travnatých ploch 1.5. - 7.5.2017Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

Počasí se od minulého týdne příliš neumoudřilo a tak se v těchto deštivých dnech nepodařilo původně naplánované lokality posekat. Proto v týdnu od 1.5.2017 dosečeme a odklidíme trávu v ulicích V Oudolí, V Lukách, Okružní, Spojovací, u Sv.Václava a přesuneme se na Jiráskovo nábřeží, Smetanovo náměstí a na sídliště Logry. Posečen bude také lesopark Na Trubách, a travnaté plochy v ulicích Otakara Jeremiáše, Jaromíra Malého, Václava Kršky a Máchova. Sečení trávy bude dále pokračovat v obci Smrkovice. 

print Formát pro tisk