Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO24.8.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Sečení travnatých ploch - 1.10. - 7.10.2018

Sečení travnatých ploch - 1.10. - 7.10.2018Městské služby Písek s.r.o. sečou a odklízejí trávu ve městě...

V prvním říjnovém týdnu dosečeme trávu na sídlišti Jih, v obcích Nový Dvůr a Smrkovice a přesuneme se na Jiráskovo nábřeží, Sedláčkovu cyklostezku, Smetanovo náměstí, Za Pazdernu, do ulic Na Spravedlnosti, Denisova a do vnitrobloků ulic Erbenova a Kollárova. Svahová sekačka i traktor s cepovou hlavou budou mulčovat travnaté plochy na průmyslové zóně. Průběh sečení trávy mohou ovlivnit jak klimatické podmínky, tak i stav travnatých ploch.

print Formát pro tisk