Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality

Restart sečení travnatých ploch ve městě

Restart sečení travnatých ploch ve městěMěstské služby Písek s.r.o. opět sečou a odklízejí trávu ve městě...

V týdnu od 31.7.2023 městské služby opět pokračují v sečení travnatých ploch. Aktuální klimatické podmínky jsou pro růst trávy příznivé a ta na ně ihned zareagovala. Některé vybrané plochy byly již přesečeny a v následujícím týdnu budeme pokračovat v lokalitách , kde se mělo sekat před přerušením sečení trávy na začátku července. V týdnu od 7.8.2023 tak budeme pokračovat u Sv.Václava, na Výstavišti, v parcích Mírové náměstí a Sv.Trojice, na sídlišti Hradiště, v ulicích Zeyerova, Preslova, Sovova, Karla Čapka a zřejmě také na sídlišti Za Kapličkou. Průběh sečení trávy mohou opět ovlivnit klimatické podmínky i aktuální stav travnatých ploch v jednotlivých lokalitách. 

print Formát pro tisk