Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Rekonstrukce vrbových proutěných prvků na Jiráskově nábřeží

Rekonstrukce vrbových proutěných prvků na Jiráskově nábřežíDětské hřiště s proutěnými hracími prvky projde proměnou...

V roce 2009 bylo na Jiráskově nábřeží vybudováno dětské hřiště v přírodním stylu. Hrací prvky jsou zde tvořeny z vrbového proutí. Životnost těchto prvků je dnes již u svého konce, a tak se město rozhodlo tyto prvky obměnit za nové. K výsadbě nových vrbových prvků dojde v příštím roce. Likvidaci těch stávajících, které již vykazují velmi špatnou zdravotní kondici a v některých případech by mohly být pro návštěvníky v budoucnu i nebezpečné, provedou Městské služby Písek ještě v letošním roce. Konkrétně zhruba v polovině prosince, kdy dojde k jejich odkácení, vyzvednutí pařezů i s kořeny a provedeny budou hrubé terénní úpravy dotčených ploch. V průběhu příštího roku se na hřišti založí nové, opět vrbové hrací prvky.

print Formát pro tisk