Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Rekonstrukce Dobrovského ulice – II.etapa

Rekonstrukce bude zahájena 8.7. 2015 a dokončena v polovině listopadu letošního roku. Jedná se o kompletní rekonstrukci komunikace včetně veškerých inženýrských sítí v úseku Jiráskovo nábřeží – ul. Na Houpačkách.

Komunikace bude vybudována dle městského standardu jako právě dokončená I.etapa rekonstrukce, která byla ukončena 30.6. 2015. Zhotovitelem II. etapy je firma Casta, která prováděla již I.etapu, finanční náklad akce je 24 mil. Kč. Žádáme občany v této lokalitě, aby respektovali přechodné dopravní značení.

print Formát pro tisk