Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion

Regenerace Sedláčkovy stezky, údržba cyklistické stezky

V pátek 27.10. byla zahájena další etapa výstavby cyklistické stezky v rámci akce „Regenerace Sedláčkovy stezky“. Údržba Sedláčkovy stezky byla provedena prozatím v úseku od kynologického cvičiště po plynovou lávku.

 V současné době probíhá výstavba její části před restaurací u Sulana, kde bude zřízena cesta v minerální úpravě a dále úsek stezky, který povede od nábřeží 1.máje za Jiráskův most, kde se stezka napojí na stávající asfaltovou komunikaci vedoucí k restauraci u Sulana. Tento úsek bude navazovat na stávající stezku ze zámkové dlažby na nábřeží 1.máje (u lanové lávky) a  bude provedena asfaltovým povrchem z důvodu zatápění stezky vodou a možnosti využívání stezky in-line bruslaři.

V letošním roce bude proveden pouze úsek od Jiráskova mostu po betonový sjezd pod "Domovinkou" a to pouze v minerální úpravě z důvodu proinvestování přidělených finančních prostředků. Akce by měla pokračovat na jaře příštího roku a být dokončena do konce června roku 2007 v případě přidělení finančních prostředků do rozpočtu města. Náklad akce činí 3,7 mil. Kč.

print Formát pro tisk