Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Plavecký stadion

Provoz plaveckého stadionu v měsíci červenci a srpnu

V letním období tj. červenec a srpen bude v provozu vnitřní vyhřívaný bazén 25m a vnitřní dětský bazén s možností vstupu na venkovní terasu. V tomto období bude provozní doba stadionu po – ne, od 8:30 do 19:00 hod. a vstupné se bude řídit dle ceníku „zimního“ provozu https://www.ms-pisek.cz/plavecka-zarizeni. Parní komory v měsíci červenci a srpnu budou v provozu po – ne, 8:30 – 11:00; 14:00  - 18:30. Venkovní areál včetně venkovních bazénů i venkovních ploch bude z technických důvodů uzavřen.

print Formát pro tisk