Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Dětská hřiště

Probíhají práce na opravách a úpravách dětských hřišť před letní sezónou

Probíhají práce na opravách a úpravách dětských hřišť před letní sezónouNa dětských hřištích ve městě probíhá v současné době výměna písku v pískovištích. Dále jsou doplňovány a upravovány dopadové plochy, jsou odstraňovány závady z revizních zpráv a jsou prováděny nutné opravy, aby bylo hřiště připraveno na letní sezónu.

V letošním roce by se měla do Semic zakoupit nová lanová dráha, do Nového Dvora kolotoč. V Semicích by se ještě měly doplnit herní prvky v areálu fotbalového hřiště. V parku u Václava by měl být instalován vodní herní prvek. Ve Smrkovicích se připravuje rekonstrukce dětského hřiště. Na Jiráskově nábřeží vznikne nové hřiště pro hendikepované občany.

print Formát pro tisk