Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Povrchové opravy místních komunikací

Povrchové opravy místních komunikacíNa měsíc červen mají Městské služby Písek s.r.o. naplánované povrchové opravy tří místních komunikací. Jedná se o komunikace v ulicích Na Houpačkách, Šobrova a U Vodárny.

Oprava povrchu ulice Na Houpačkách bude provedena od křižovatky s ulicí Otavskou, k nábřeží 1. máje. Do opravy tohoto úseku ulice je zahrnuta i oprava a rozšíření autobusové zastávky pro větší bezpečnost cestujících.

Povrch ulice Šobrova bude opraven v úseku od křižovatky s ulicí Zborovskou, až po křižovatku s ulicí Jaromíra Malého.

Třetí plánovaná oprava v tomto měsíci je oprava povrchu ulice U Vodárny, která se bude týkat úseku k vodní elektrárně.

V měsíci září bude provedena oprava povrchu komunikace na Zátavském nábřeží v místě zadního příjezdu k plovárně u Sv. Václava, kde se nyní nachází betonový povrch. Oprava je naplánována na září z důvodu opravy kanalizace a provozu koupaliště.

Tyto čtyři opravy pojmou bezmála 1,5 mil. Kč a zhotoví je firma ROBSTAV stavby k.s., která byla vybrána ve výběrovém řízení na základě nejvýhodnější nabídky.

print Formát pro tisk