Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO23.2.201917:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO23.2.201907:40
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Podzimní výsadby stromů finišují

Podzimní výsadby stromů finišujíMěstské služby Písek s.r.o. dokončují plánované podzimní výsadby stromů...

Pokročilé datum i momentální klimatické podmínky velí zahradníkům co nejdříve dokončit podzimní výsadby stromů. A tak i zahradníci Městských služeb Písek finišují s naplánovanými výsadbami nových stromů.

Vysadili jich téměř dvě stovky. Spolu s odborem životního prostředí města Písku plánovali výsadby nových stromů již v průběhu vegetační sezóny. Ty pak doplnily ještě akce, jejichž investorem je město Písek. Bylo tak vysazeno osm desítek javorů a lip v rámci akce "Cyklistická stezka a chodník v průmyslové zóně Dobešická", přes třicet stromů pak vyroste v okolí nového parkoviště v rámci akce "Rekonstrukce ulice Svatotrojické v Písku". Zbylých zhruba osmdesát stromů pak bylo vysazeno v různých lokalitách veřejné zeleně jako například na sídlištích Portyč, Jih a Dr.M.Horákové, Na Výstavišti, na Pakšovce, v parku na Husově náměstí, v Čechově ulici a v Palackého sadech. Obnovou také prošla alej lip v blízkosti fotbalového hřiště v Semicích, kde bylo odstraněno pět suchých lip a nahrazeno osmi novými. Pracovníky veřejné zeleně ještě čeká výsadba stromů ve spodní části lesoparku Na Trubách a dosazeny budou také mezery v topolové aleji u Hřebčince.

 

print Formát pro tisk