Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO23.2.201917:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO23.2.201907:40
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Plavecký stadion

Plavecký stadion bude znovu otevřen v neděli 1.října 2017

Léto uteklo a blíží se kvapem termín otevření plaveckého stadionu, na kterém přes toto letní období probíhaly opravy, které byly nutné pro zajištění bezpečného provozu, zajistit.

I když návštěvník mnoho změn nezaznamená, tak rozsah oprav byl značný proti stanovenému termínu. Základem bylo zabránění zatékání vody do stavebních konstrukcí objektu a zabránění jejich degradaci. Nutno podotknout, že zhotovitel stavby se s zadáním a hlavně termínem realizace vyrovnal statečně a bez zásadních problémů dílo dokončí ve stanoveném termínu.

Od 1.10.2017, po tříměsíční odstávce, budou moci návštěvníci využívat služby tohoto areálu. Jednou z provozních změn bude vyhrazení bazénu pro písecký Plavecký klub. V úterý v čase 16.30 do 18.30 hod. a ve čtvrtek od 16.00 do 18.00 hod. bude mít tento oddíl bazén k dispozici v plném rozsahu. Důvodem je značný nárůst členů tohoto oddílu.
K tomuto rozhodnutí bylo přistoupeno z toho důvodu, aby veřejnost nebyla během činnosti Plaveckého klubu omezována ve vyhrazeném prostoru při souběžném využívání bazénu. Pro návštěvníky bude toto řešení určitě zajímavější a komfortnější.

Další změnou bude omezení vstupu na permanentní vstupenky. Vstup bude omezen pouze na jednu návštěvu denně. Důvodem této změny je, že někteří návštěvníci si z plaveckého stadionu vytváří hygienické zařízení na základě svých potřeb. Touto činností mnohdy dochází k omezování ostatních návštěvníků, dokonce při některých činnostech porušování provozního řádu.

Všem návštěvníkům přejeme příjemný pobyt v tomto areálu a dovolujeme si požádat o toleranci a vstřícnost, jelikož návštěvnost veřejnosti i dalších subjektů narůstá.

print Formát pro tisk