Plavecký stadion bude mít nový pokladní systém

Plavecký stadion bude mít nový pokladní systémDne 3. 1. 2015 nám na plaveckém stadionu v Písku vypověděl službu pokladní systém. Byla zjištěna neopravitelná závada na hardwaru PC. Následně byl zadán požadavek na zprovoznění původního pokladního softwaru na novém počítači, což se ukázalo jako nemožné a na základě těchto zjištění jsme museli začít hledat kompletně nový pokladní systém.

Z nabízených možností byla pro implementaci zařízení vybrána firma i-services s.r.o., která nastavení celého systému realizuje. Předpokládané spuštění toho systému je mezi 26. a 28.1. 2015. Jedná se o nový systém, založený na principu zakládání účtů pomocí čipu, ke kterému je přiřazeno číslo skříňky. Na tento účet si návštěvník připíše např. vstup, zálohu na klíč atd. Konečné zúčtování jako je vrácení zálohy nebo doplatek za překročení časového limitu proběhne při odchodu.

Celkové zdržení nasazení nového systému je způsobeno komplikacemi, které jeho zavedení nečekaně doprovází, např. bylo nutné objednat novou tiskárnu pro permanentní vstupné apod. V současné době nabízíme všechny služby s výjimkou permanentního vstupného pro děti do 140 cm na 1 hod., děti do 140 cm na 2 hod., dospělí na 1 hod., dospělí na 2 hod., senioři na 1 hod. Důvodem je snaha minimalizovat větší množství různých typů permanentek v oběhu. V náhradním režimu jsou nabízeny veškeré ostatní vstupy včetně ročních permanentek, které po nasazení systému bude potřeba sjednotit.

Omlouváme se za komplikace, které jsou spojeny s realizací výše uvedeného záměru a prosíme všechny návštěvníky plaveckého stadionu za shovívavost.