Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Komunikace

Opravy povrchů vozovek a údržba dětských hřišť v roce 2020

Opravy povrchů vozovek a údržba dětských hřišť v roce 2020Na opravu povrchů vozovek ve městě Písku bylo zpracováno 1200 tun asfaltové obalované směsi.

Dále byly povrchy vozovek opravovány formou zalití spár teplou asfaltovou zálivkou, která zabraňuje vnikání vody do podloží komunikace, rozšiřování závady v povrchu a prodlužuje její životnost. Tyto opravy byly realizovány na všech městských komunikacích. Ve větším rozsahu v ulicích Zeyerova, Erbenova, Jiráskovo nábřeží, J. Malého, Jeronýmova a v obci Semice.

Údržba a opravy na dětských hřištích byly zajišťovány v průběhu celého roku. Zde dochází k pravidelných kontrolám, úklidům, výměny písku v pískovištích, dosypání a úpravě dopadových ploch a v poslední době ke stále častějším demontážím rozbitých či dosluhujícím herních prvků.

V roce 2020 bylo dopravní značení navýšeno o cca 230 dopravních značek, a to z důvodu nových dopravních opatření či poškození stávajícího dopravního značení.

print Formát pro tisk