Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Zimní stadion

Opravy na zimním stadionu v roce 2020

Opravy na zimním stadionu v roce 2020

V minulém roce byly v objektu zimního stadionu provedeny servisní opravy komresorů chlazení. Došlo k výměně kompresních ventilů a  také byla vyměněna těsnící ucpávka hřídle pro eleminaci možného úniku čpavku.

Dále byla provedena výměna řídícÍho modulu hnacího agregátu. Servisní opravu dostal také odpařovací kondenzátor chlazení, na kterém byly vyměněny eliminátory hluku, ale také skrápěcí trysky pro zvětšení účinnosti systému.

Další nutnou opravou bylo pořízení sekundárního čerpadla systému chladící vody. Vylepšení doznal také odvlhčovací systém haly, který dostal nové filtrační zařízení. Pravidelnou periodickou nedestruktivní zkouškou prošla také střešní konstrukce haly zimního stadionu.

Nově se také hala pyšní zbrusu novým led informačním panelem skóre, který byl umístěn na severní stěnu. Pro zvětšení komfortu místního hokejového klubu, ale i všech ostatních návštěvníku bylo zrealizováno nové sociální zázemí šatny číslo 205. Opravena byla také chodba hostí, která dostala nový cementovláknitý obklad. Nově byly také pro fanoušky ledního hokeje osazeny vstupní dveře do východní tribuny stadionu.

print Formát pro tisk