Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Opravy chodníků v letošním roce

V letošním roce v rámci stavební údržby chodníků provedly Městské služby s.r.o. výměnu krytu chodníků na sídlišti nábřeží 1.máje podél č. p. 1799, v ulicích Heritesova, Zeyerova, Sovova, Lipová alej a byl předlážděn průchozí chodník k autobusové zastávce v Budovcově ulici.

Dále v letošním roce budou předlážděny chodníky v Palackého sadech, jedná se o chodník vedoucí podél veřejných WC v horní části parku a vedoucí k dětskému hřišti ve spodní části parku. Dále se bude pokračovat v postupných obnovách chodníků na sídlištích Jih a Hradiště. Ve spolupráci se společností E.ON se plánuje celková oprava chodníku po pokládce elektrického kabelového  vedení v ul. Ot. Jeremiáše v úseku Máchova – Václava Kršky.

print Formát pro tisk