Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO23.2.201917:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO23.2.201907:40
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Oprava ulice 17. listopadu

Ve dnech 13.8. – 29.8. 2014 bude probíhat plánovaná povrchová oprava ulice 17. listopadu v úseku mezi ulicemi Harantova – Rašínova.

Oprava bude probíhat za úplné uzavírky komunikace v daném úseku. Vjezd ke garážím za bytovými domy čp. 2130 – 2131 bude v určitých fázích výstavby dočasně znemožněn (frézování, pokládka živičného krytu). Zhotovitelem stavby je firma Znakon a.s., která se umístila ve výběrovém řízení na 2. místě s druhou nejnižší nabízenou cenou 0,9 mil. Kč bez DPH. Městské služby Písek s.r.o. uzavřely s firmou Znakon smlouvu o dílo na provedení výše uvedené opravy komunikace po odstoupení vítězné firmy SaM silnice a mosty a.s., která se omluvila z realizace akce z kapacitních důvodů.

print Formát pro tisk