Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Oprava povrchu křižovatky ulic Harantova - 17.listopadu

V termínu 10. – 14. července 2023 proběhne oprava povrchu křižovatky ulic Harantova – 17. listopadu. Během této opravy bude zamezeno vjezdu a výjezdu z lokality Za Gymnáziem. Z tohoto důvodu žádáme občany, kteří v tento termín budou využívat svá vozidla o vyparkování vozidel mimo lokalitu. Zamezeno bude také výjezdu ze sídliště Dr. M. Horákové ulicí 17. listopadu. Pro výjezd ze sídliště bude možno využít ulice Rašínova a Roháčova. Průjezd ulicí Harantova bude v tomto úseku řízen semafory.

Dále je v plánu Městských služeb Písek s.r.o. oprava povrchu ulice Budějovická v úseku od ulice Harantova ke kruhovému objezdu před sídlištěm Za Kapličkou. Tato oprava je plánována na září.

print Formát pro tisk