Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Oprava chodníků v ulici K Lipám

Oprava chodníků v ulici K LipámDne 12. března 2018 byly zahájeny práce na opravě části chodníků v souvislosti s výstavbou nového veřejného osvětlení v ulici K Lipám v Písku.

Tato oprava spočívá ve výměně obrub a položení nové zámkové dlažby. Chodník by měl být opraven do konce měsíce března. Na tuto opravu poté naváže oprava povrchu vozovky v této ulici, která bude začínat od křižovatky s ulicí Na Rozhledně a končit křižovatkou s ulicí Ouzká. Opravu vozovky bude provádět firma STRABAG a.s. Oprava si vyžádá úplnou uzavírku ulice od 2. do 30. dubna. Zhotovitel zajistí způsob dopravní obsluhy po dobu uzavírky.
Žádáme občany o trpělivost a ukázněnost během probíhajících prací. Omezení jsou nutná, aby byla zajištěna kvalita provedených prací.

print Formát pro tisk