Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Od pondělí 25.9.2023 dojde z důvodu opravy povrchu komunikace k uzavírce ulice Otakara Jeremiáše

Od pondělí 25.9.2023 dojde z důvodu opravy povrchu komunikace k uzavírce ulice Otakara Jeremiáše

Během této opravy dojde k výměně poškozených obrub, úpravě prostoru okolo autobusové zastávky a osazení nového autobusového přístřešku. Akci provádí společnost Swietelsky stavební s.r.o. Náklady na tuto akci by neměli přesáhnou částku 4,3 mil. korun s DPH. Dokončení díla je plánováno nejpozději na 20.9.2023.

Jako další akci plánují Městské služby Písek s.r.o. opravu povrchu komunikace Purkyňova v úseku od křižovatky s ulicí Budějovická ke křižovatce s ulicí Zeyerova včetně této křižovatky. Tato akce naváže na opravu povrchu v Budějovické ulici.

Přiložené dokumenty
TypNázevVelikost
doc_iconSituace opatření - etapa 1460.21 K
doc_iconSituace opatření - etapa 2 857.61 K

print Formát pro tisk