Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Od pondělí 16.10.2023 dojde ke změně provozu v křižovatce ulic Budějovická a Harantova

Během pondělí 16.10.2023 dojde ke změně provozu v křižovatce ulic Budějovická a Harantova z důvodu realizace 3. etapy opravy ulice Budějovická. Během této etapy již bude možné využívat nově opravenou část ulice Budějovická, ale dojde k zamezení průjezdu křižovatkou Budějovická – Harantova směrem k náměstí.

Možné bude pouze odbočení do ulice Harantova a Purkyňova a odbočení z těchto ulic do ulice Budějovická směrem ke kruhovému objezdu u sídliště Za Kapličkou. Tato etapa skončí v pátek 20.10.2023 a již bude možné úplné využití Budějovické ulice.

Přiložené dokumenty
TypNázevVelikost
doc_iconSituace opatření - etapa 32.10 MB

print Formát pro tisk