Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Investiční akce

Od pondělí 1.7.2024 bude probíhat oprava povrchu vozovky ulice Harantova

Od pondělí 1.7.2024 bude probíhat oprava povrchu vozovky ulice HarantovaOprava se týká úseku od křižovatky s ulicí Rokycanova, včetně této křižovatky, po křižovatku s ulicí 17. listopadu, které se tato oprava již netýká.

Akce je rozdělena na dvě etapy, které dělí středová čára mezi jízdními pruhy. Během první etapy bude uzavřen jízdní pruh a parkovací stání ve směru od Budějovické ulice k Mírovému náměstí. Po celou dobu realizace obou etap bude povolen pouze jednosměrný provoz od Budějovické ulice směrem k Mírovému náměstí. V opačném směru bude doprava vedena po objízdných trasách. Během této akce dojde také k přesunutí autobusových zastávek Písek, Žižkova a Písek, Harantova. Akce by měla být ukončena nejdéle 4.8.2024.

Omlouváme se řidičům za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Úprava autobusových zastávek během uzavírky

Písek, Žižkova – obsluha zastávky ve směru Mírové nám., přesunuta na náhradní zastávku v ulici Harantova a ve směru Harantova přesunuta na náhradní zastávku v ulici Kollárova dle DIO

Písek, Harantova – obsluha zastávky ve směru Budějovická přesunuta na zastávku Písek, Budějovická

print Formát pro tisk