Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE16.2.202010:00
SO22.2.202010:00
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Veřejné osvětlení

Nová vánoční výzdoba ve městě

Město Písek investovalo v letošním roce několik set tisíc Kč do nákupu nové vánoční výzdoby.

Ta by měla zkvalitnit výzdobu v centru města. Zásadních změn se týká nasvícení vánočního stromu na Velkém náměstí. Nová výzdoba bude bohatší a pestřejší. Naopak nové osvětlení budovy radnice na Velkém náměstí bylo zvoleno decentnější. Vybíráno bylo z několika návrhů. Nově se objeví např. LED světelné řetězy, hvězdy, vločky, padající sníh a světelné krápníky.

Stávající vánoční osvětlení a výzdoba bude použita pro výzdobu v jiných lokalitách města. Opět bude ozdoben vánoční strom před kulturním domem. Další stromy např. u Sv. Václava, sídlišti Hradiště, městských obcích. Ostatní výzdoba na Velkém náměstí, ulicích v centru města, nábřeží 1.máje, Kollárova ulice atd..zůstává beze změn.

print Formát pro tisk