Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Městský sportovní areál

Městský sportovní areál přivítal první letošní soustředění

Královéhradečtí fotbalisté absolvují již tradiční soustředění v jihočeském Písku.

Oblíbená destinace pro přípravu před startem Chance Ligy nechybí v kalendáři Votroků ani v tomto roce. Trenér David Horejš veze na břeh řeky Otavy dvaadvacet hráčů do pole a tři brankáře. Ze zdravotních důvodů nemůže počítat s Jakubem Kučerou a Martinem Hlaváčem. Votroci jezdí do oblíbené destinace na jihu Čech každý rok, přesto zde řada hráčů absolvuje své první soustředění.

Jen namátkou připomeňme, že v minulém roce zde nebyl například obránce Karel Spáčil či záložník Lukáš Čmelík. První soustředění v Písku povede realizační tým pod taktovkou Davida Horejše. Votroky čekají na břehu řeky Otavy další tréninkové dávky. V sobotu pak hradečtí fotbalisté sehrají druhé přípravné utkání před startem Chance Ligy. Do městského sportovního areálu dorazí rezervní mužstvo pražské Sparty.

Souboj s B-týmem úřadujícího mistra republiky startuje v Písku v 11:00.

print Formát pro tisk