Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Komunikace

MĚSTSKÉ SLUŽBY PROVÁDÍ LOKÁLNÍ OPRAVU ASFALTOVÝCH KOMUNIKACÍ

MĚSTSKÉ SLUŽBY PROVÁDÍ LOKÁLNÍ OPRAVU ASFALTOVÝCH KOMUNIKACÍ V současné době Městské služby Písek s.r.o. jako správci místních komunikací provádí lokální opravu asfaltových komunikací. Jedná se o vyfrézování poškozené části vozovky, případně výškovou úpravu armatur a následné zaasfaltování a ošetření spár.

Vzhledem ke stáří povrchu vozovky a ostatním místním podmínkám dochází k trhlinám. Toto poškození se projeví zejména v zimním období, kdy na těchto místech vznikají tzv. výtluky. Opravy probíhají na komunikacích, kde není v nejbližších letech plánovaná rekonstrukce. Ulice, kde se mohou občané setkat s touto opravou, jsou v Oudolí, Družstevní, Ke Střelnici, K Háječku, U Vodárny, Za Pazdernou a Ot. Jeremiáše. Prosíme tímto řidiče o respektování omezení provozu.

print Formát pro tisk