Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Komunikace

Městské služby provádějí opravy výtluků na komunikacích

Městské služby provádějí opravy výtluků na komunikacíchMěstské služby Písek jako správce místních komunikací provádějí v současné době opravy výtluků vzniklých vlivem zimy. Způsob opravy probíhá tzv. studenou balenou směsí, jedná se o asfaltovou směs určenou k drobným opravám asfaltových krytů vozovek i při nízkých teplotách.

Opravy probíhají podle důležitosti a dále se postupuje v lokalitách tak, aby byla zabezpečena údržba po celém území města. Lokalitou, kde jsou výtluky opraveny je sídliště Logry, frekventované ulice  města jako je např. ul. Zeyerova, Nádražní, Tyršova, Na Trubách, Sadova a jiné. Doposud bylo spotřebováno 3t studené asfaltové směsi.

Tyto práce jsou většinou dočasného charakteru. V jarním období čeká na správce komunikací oprava kompletnější za použití technologických postupů zabezpečujících trvalou kvalitu vozovek. Stejně tak jako v roce 2011 Městské služby počítají se zalitím spár ve vozovkách, čímž lze předejít poškození vlivem mrazu. 

print Formát pro tisk