Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Komunikace

MĚSTSKÉ SLUŽBY PROVÁDĚJÍ OPRAVU VÝKOPŮ PO PORUCHÁCH VODOVODU

MĚSTSKÉ SLUŽBY PROVÁDĚJÍ OPRAVU VÝKOPŮ PO PORUCHÁCH VODOVODUV současné době Městské služby Písek provádějí opravu výkopů vzniklých poruchou vodovodního potrubí. Výkopy se nachází jak v zeleni, tak v chodníku a ve vozovce.

 

K dnešnímu dni byly opraveny výkopy umístěné v zeleni a větší část poruch nacházejících se  v místech, kde je provedena zádlažba povrchu. Postupně jsou opravovány místa s asfaltovým povrchem. Ve výkopech jsou často nově umístěny uzávěry vody, které je potřeba podbetonovat. Tento technologický postup prodlužuje dobu opravy. Žádáme tímto řidiče o pochopení vzniklého omezení. Vzhledem k tomu, že po letošní zimě je těchto výkopů větší množství, budou práce prováděny ještě v průběhu měsíce května.

 

print Formát pro tisk