Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 30,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO26.9.202017:00


Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
NE27.9.202008:30
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Komunikace

MĚSTSKÉ SLUŽBY PROVÁDĚJÍ OPRAVU KOMUNIKACE SV. VÁCLAV

MĚSTSKÉ SLUŽBY PROVÁDĚJÍ OPRAVU KOMUNIKACE SV. VÁCLAVKoncem roku 2011 byla provedena částečná oprava komunikace vedoucí podél hřbitovní zdi v ul. Václavská. Jednalo se o úpravu podkladních vrstev a následné zadláždění kamennou kostkou.

 

Byla provedena zhruba 1/3 úseku a to v místě od křižovatky ulic Bořivojova – Vratislavova. V současné době MSP provádějí opravu ve zbylé části komunikace. V souvislosti s touto akcí bylo obnoveno veřejné osvětlení. Nově bude vybudovaná část zpevněné plochy vedoucí ke vstupní bráně kostela. Také na této ploše bude provedena zádlažba kamennou kostkou. Použitý materiál stylově odpovídá historickému rázu této části města. Termín dokončení bude do 15. 5. 2012.   

 SV. VÁCLAV SV. VÁCLAV SV. VÁCLAV SV. VÁCLAV SV. VÁCLAV SV. VÁCLAV     

 

print Formát pro tisk