Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality

MĚSTSKÉ SLUŽBY POKRAČUJÍ V ÚDRŽBĚ A OPRAVĚ LAVIČEK VE MĚSTĚ

MĚSTSKÉ SLUŽBY POKRAČUJÍ V ÚDRŽBĚ A OPRAVĚ LAVIČEK VE MĚSTĚ Městské služby Písek s.r.o. budou tak jako každoročně pokračovat v údržbě a opravě laviček ve městě. Údržba laviček bude probíhat vždy podle potřeby a momentálního stavu v daných lokalitách.

 

V nebližší době dojde k opravě výše uvedeného městského mobiliáře v lokalitě sídliště Jih. Dále se bude pokračovat výměnou poškozených prken a bude provedena obnova nátěru. Stejně tak jako v posledních letech proběhne i letos obnova 12 ks laviček v Palackého sadech. Jedná se o odstranění původních laviček, které jsou v kombinaci zděná cihla a dřevo. Nově byly zvoleny lavičky k kovanou konstrukcí a dubovým dřevem. Výroba laviček probíhá podle architektem navržené podoby.

print Formát pro tisk