Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO24.8.201914:00
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

MĚSTSKÉ SLUŽBY POKRAČUJÍ V ÚDRŽBĚ A OPRAVĚ LAVIČEK VE MĚSTĚ

MĚSTSKÉ SLUŽBY POKRAČUJÍ V ÚDRŽBĚ A OPRAVĚ LAVIČEK VE MĚSTĚ Městské služby Písek s.r.o. budou tak jako každoročně pokračovat v údržbě a opravě laviček ve městě. Údržba laviček bude probíhat vždy podle potřeby a momentálního stavu v daných lokalitách.

 

V nebližší době dojde k opravě výše uvedeného městského mobiliáře v lokalitě sídliště Jih. Dále se bude pokračovat výměnou poškozených prken a bude provedena obnova nátěru. Stejně tak jako v posledních letech proběhne i letos obnova 12 ks laviček v Palackého sadech. Jedná se o odstranění původních laviček, které jsou v kombinaci zděná cihla a dřevo. Nově byly zvoleny lavičky k kovanou konstrukcí a dubovým dřevem. Výroba laviček probíhá podle architektem navržené podoby.

print Formát pro tisk