Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí. Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Městské služby Písek s.r.o. zajistily pro město Písek vánoční strom

Městské služby Písek s.r.o. zajistily pro město Písek vánoční stromDouglaska dovezená na písecké náměstí je již usazena na svém místě...

V úterý 26.11.2019 zajistili pracovníci píseckých městských služeb vánoční strom pro město. Byla jím 22m vysoká a 5 tun vážící Douglaska tisolistá. Tu městu Písek darovalo SOU Blatná. Ve spolupráci s jeřábem pana Neubauera se podařilo strom odkácet, upravit na velikost pro bezpečnou instalaci na Velkém náměstí a za pomoci vozu pro přepravu klád strom dopravit do Písku. Celá akce trvala déle jak 6 hodin a podíleli se na ní pracovníci píseckých městských služeb, autojeřáb pana Neubauera, 1.písecká lesní a dřevařská a.s. a Městská policie Písek. Vánoční strom je tak připraven na ozdobení a na slavnostní rozsvícení v první adventní neděli.

print Formát pro tisk