Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Lesní hřbitov

MĚSTSKÉ SLUŽBY PÍSEK s.r.o. ZAHÁJILY OD 1.2.2013 PROVOZ POHŘEBNÍ SLUŽBY

MĚSTSKÉ SLUŽBY PÍSEK s.r.o. ZAHÁJILY OD 1.2.2013 PROVOZ POHŘEBNÍ SLUŽBYMěstské služby Písek s.r.o. zahájily od 1.2.2013 provoz pohřební služby. Tato společnost pro stávající soukromé pohřební služby zajišťuje konání obřadů, pronájem chladících zařízení atd..

Dále pro město Písek spravuje všechny hřbitovy. Je tedy celkem logické, že došlo k rozšíření o provozování pohřební služby. Městské služby chtějí široké veřejnosti poskytnout kvalitní službu v optimální cenové hladině. Veřejnosti jsou k dispozici v průběhu celého dne dvě kanceláře. Jedná se konkrétně o kanceláře přímo na Lesním hřbitově a na Žižkově ulici.

V rámci vyřizování obřadu zesnulého je možno vyřídit všechny náležitosti ohledně hrobového místa, způsobu a termínu uložení ostatků. Se zaměstnancem zajišťujícím nepřetržitou pohotovost lze dohodnout veškeré záležitosti v průběhu 24 hodin denně včetně víkendů a svátků.

Pro pohřební službu jsou nyní připravovány kompletní webové stránky s více informacemi.

Pohřební služba Městské služby s.r.o.

print Formát pro tisk