Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
PO26.2.201814:00
ÚT27.2.201814:00
ST28.2.201814:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Městské služby Písek s.r.o. provedly sadové úpravy kruhového objezdu v Obchodní ulici

Městské služby Písek s.r.o. provedly sadové úpravy kruhového objezdu v Obchodní uliciZahradníci Městských služeb Písek ozelenili středový ostrůvek nového kruhového objezdu u hypermarketu Albert...

Nově vybudovaný kruhový objezd má již svou zeleň. O tu se postarali zahradníci píseckých Městských služeb. Byly zde vysázeny tři kusy patnáct let starých tvarovaných borovic, pět kusů do koulí upravovaných zimostrázů stálezelených a několik okrasných trav, které doplní výsadbu hlavně v podzimních měsících. Čtyři balvany a mulčovací kůra pak vyplnily zbytek ostrůvku. Na plochu určenou pro trávník položili pracovníci MS Písek více než 200 m2 travního koberce, který se i přes tropické teploty a nadměrně suché dny podařilo udržet. I po prvním posečení vykazuje trávník velmi dobrou kondici.  

print Formát pro tisk