Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE25.3.201815:00
Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Městské služby Písek s.r.o. čistí břehové porosty řeky Otavy

Městské služby Písek s.r.o. čistí břehové porosty řeky OtavyV těchto dnech probíhá vyřezávání nežádoucích a náletových dřevin z břehů řeky Otavy...

V úseku od jezu u Sv.Václava po lávku přes Městský ostrov probíhá vyřezání nežádoucích dřevin a celkové vyčištění břehů řeky Otavy. Odbor životního prostředí města Písku zadal píseckým městským službám vyčištění těchto lokalit. Vyřezání náletových dřevin a jiných porostů , odvoz a likvidaci dřevního odpadu provádějí pracovníci veřejné zeleně již od konce minulého týdne. Vybírány a ponechány na místě jsou pouze stromy, které se jeví jako perspektivní do budoucna a měly by tak časem nahradit staré a z části nemocné olše, vrby a jiné stávající stromy. V čištění břehových porostů budou Městské služby Písek pokračovat ve stejném úseku i na levém břehu Otavy.

print Formát pro tisk