Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
SO23.2.201917:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO23.2.201907:40
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality

Městské služby Písek opět po roce zajistily instalaci vánočního stromu na píseckém náměstí

Městské služby Písek opět po roce zajistily instalaci vánočního stromu na píseckém náměstíStříbrný smrk je již usazen na Velkém náměstí v Písku....

Vánoční strom pro písecké náměstí byl vybrán již v září letošního roku. Byl zhruba před čtyřiceti lety něšťastně vysazen v těsné blízkosti administrativní budovy bývalých kasáren v Purkraticích. V brzké budoucnosti by tak musel být odstraněn. A tak rozhodnutí bylo jasné. Krásný 15 metrů vysoký stříbrný smrk  bude po čas adventu vánoční dominantou  na Velkém náměstí v Písku. Pracovníci Městských služeb tak mohli za pomoci Městské policie, autojeřábu pana Neubauera a vozu pro převoz klád společnosti 1.Písecká lesní a dřevařská a.s. strom odkácet, převézt a nainstalovat na píseckém náměstí. Tříhodinová akce proběhla zcela bez komplikací.

print Formát pro tisk