Kvalitní služby městu i občanům
Kategorie: Aktuality, Komunikace

MĚSTSKÉ SLUŽBY PÍSEK DOKONČILY OPRAVU KOMUNIKACE V UL. VÁCLAVSKÁ

MĚSTSKÉ SLUŽBY PÍSEK DOKONČILY OPRAVU KOMUNIKACE V UL. VÁCLAVSKÁMěstské služby Písek dokončily opravu komunikace v ul. Václavská. Jednalo se o úpravu podkladních vrstev a následné zadláždění kamennou kostkou.

 

Oprava byla provedena dle harmonogramu a požadavku Osadního výboru Sv. Václav. Dále probíhají opravy místních komunikací. Jedná se o opravy po poruchách vodovodního řadu a poškození vozovek vlivem zimního období. Mezi opravy většího rozsahu patřila úprava živičného krytu vozovky v křižovatce Na Rozhledně – Ke Střelnici. Zde došlo po letošní zimě ke zvlnění asfaltu. Po úpravě podkladních vrstev bylo místo opětovně zaasfaltováno.

Další práce budou provedeny v ul. U Vodárny a oprava výtluků v ul. Krátká.

ul. Václavská ul. Václavská ul. Václavská Hradiště Hradiště Hradiště 

 

print Formát pro tisk