Nabídka služeb
Veřejné bruslení
Jednotné vstupné 25,-Kč/ osobu včetně doprovodu bez bruslí.
NE16.2.202010:00
SO22.2.202010:00
NE1.3.202013:30
Veřejné bruslení trvá 90 minut.

Plán využití ledové plochy
Veřejné bruslení pro seniory
Vstupné zdarma
SO29.2.202007:50
Plavecký stadion
Kategorie: Aktuality, Komunikace

MĚSTSKÉ SLUŽBY PÍSEK DOKONČILY OPRAVU KOMUNIKACE V UL. VÁCLAVSKÁ

MĚSTSKÉ SLUŽBY PÍSEK DOKONČILY OPRAVU KOMUNIKACE V UL. VÁCLAVSKÁMěstské služby Písek dokončily opravu komunikace v ul. Václavská. Jednalo se o úpravu podkladních vrstev a následné zadláždění kamennou kostkou.

 

Oprava byla provedena dle harmonogramu a požadavku Osadního výboru Sv. Václav. Dále probíhají opravy místních komunikací. Jedná se o opravy po poruchách vodovodního řadu a poškození vozovek vlivem zimního období. Mezi opravy většího rozsahu patřila úprava živičného krytu vozovky v křižovatce Na Rozhledně – Ke Střelnici. Zde došlo po letošní zimě ke zvlnění asfaltu. Po úpravě podkladních vrstev bylo místo opětovně zaasfaltováno.

Další práce budou provedeny v ul. U Vodárny a oprava výtluků v ul. Krátká.

ul. Václavská ul. Václavská ul. Václavská Hradiště Hradiště Hradiště 

 

print Formát pro tisk